Aktualności
 
Małecki: Moje miejsce jest w Wiśle
 
15. lutego 2013, 22:58
źródło: ASInfo
 
Patryk Małecki cieszy się, że znów zagra pod Wawelem. - Naprawdę jestem bardzo szczęśliwy, że po raz kolejny mogłem tu wrócić - powiedział zawodnik.

Ostatnie miesiące zawodnik spędził na wypożyczeniu w tureckim Eskisehirsporze. Mimo że skrzydłowy miał problem z załapaniem się do podstawowego składu drużyny, dostrzega on wiele pozytywów pobytu zagranicą:

- Na spokojnie mogłem przeanalizować niektóre moje zachowania. Spotkałem bardzo dobrych piłkarzy w moim klubie, którzy nie grali. Podpatrywałem, jak się zachowują, jak sobie z tym radzą. Na pewno te zachowania, które miały miejsce wcześniej, nigdy się nie powtórzą. Myślę, że wydoroślałem i nie będzie ze mną problemów - stwierdził zawodnik Wisły Kraków.

- Na pewno jest to cięższa liga. Nie ma co ukrywać, jest dużo więcej wspaniałych zawodników, którzy przychodzą tam za miliony. Piłkarze są lepiej wyszkoleni technicznie. Liga turecka jest dużo dużo lepsza niż polska - ocenił zawodnik.

Gracz cieszy się, że znów będzie występował na Reymonta. - Zawsze mówiłem, że Wisła to jest mój klub. Nie przez przypadek powiedziałem kiedyś w Canal+, że chciałbym tu zostać jak najdłużej. Wróciłem do Wisły nie tylko dlatego, że jest w kryzysie. Chciałem zawsze tutaj grać. Pozostało mi tutaj półtora roku, także muszę się skupić tylko i wyłącznie na grze, żeby dać zarządowi jakiś pomysł do przedłużenia ze mną kontraktu. Nie myślę w ogóle o odejściu. Wiem, jak jest zagranicą, posmakowałem tego. Moje miejsce jest tutaj i każdy o tym wie - zakończył Małecki.
 
 
Słowa kluczowe: malecki | wisla | krakow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz