Aktualności
 
Ofensywa transferowa w GKS Katowice
 
15. lutego 2013, 22:43
źródło: ASInfo
 
Kontrakty z GKS Katowice podpisało czterech nowych zawodników. Nowymi nabytkami śląskiej drużyny zostali Duda, Ratajczak, Sadzawicki oraz Radionow.
Coraz mniej czasu pozostało do rozpoczęcia pierwszego spotkania ligowego. W związku z tym klub stara się dopiąć kadrę na nadchodzącą rundę. W piątek umowy podpisali kolejni zawodnicy, których sztab szkoleniowy obserwował od dłuższego czasu.

Sławomir Duda podpisał kontrakt z klubem na okres pół roku z opcją przedłużenia o rok. Jest to 23-letni zawodnik występujący na pozycji pomocnika. Jego poprzednim klubem był Przebój Wolbrom.

Jarosław Ratajczak 22-letni obrońca. Na Bukową trafił z Lecha Poznań, w którym rozgrywał mecze w Młodej Ekstraklasie. Jarosław związał się z GKS również półrocznym kontraktem z możliwością przedłużenia.

Dominik Sadzawicki to 18-letni boczny obrońca. Jesienią reprezentował barwy Gwarka Zabrze w Śląskiej Lidze Juniorów Starszych. Dominik podpisał 2,5 roczny kontrakt.

Jawhen Radionow to 22-letni ukraiński napastnik, którego poprzednim klubem był Ursus Warszawa. Jawhen związał się z GKS półtora rocznym kontraktem.

 
 
Słowa kluczowe: radionow | ratajczyk | duda | sadzawicki | gks | katowice
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz