Aktualności
 
P. Kazimierczak na treningu Floty
 
15. lutego 2010, 22:59
autor: Marek Jakubowski
źródło: Gazeta Wyborcza
 
Dwóch nowych bramkarzy trenuje z Flotą Świnoujście. Są to Krzysztof Żukowski oraz Przemysław Kazimierczak.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
- Początkowo myśleliśmy, by zatrudnić Łukasza Jarosińskiego z Wisły, ale krakowski klub chciał go wypożyczyć na pół roku. Nas taka umowa nie za bardzo interesowała, a gdy Jarosiński dał nam sygnał, że może rozmawiać na temat dłuższej współpracy, już byliśmy w kontakcie z Kazimierczakiem - mówi kierownik Floty Leszek Zakrzewski.

Nie zakończyła się sprawa sprowadzenia Marka Kowala. Napastnik, z którego Pogoń zrezygnowała, ale jeszcze nie rozwiązała kontraktu, był we Flocie na dwóch sparingach. Strzelił dwie bramki i wyjechał do Sosnowca. Kibice Zagłębia mają jednak żal do Kowala za to, że zbyt "amatorsko" cieszył się z ligowego zwycięstwa "Portowców" na tamtejszym stadionie i teraz nie chcą go w składzie. Nawet oficjalne przeprosiny szczecińskiego zawodnika nie zmieniły ich zdania.

- Trener Nemec doszedł do wniosku, że jeśli ma stracić kilka miesięcy, to niech lepiej dołączy do nas. Ma we wtorek przyjechać - mówi Zakrzewski.

Co ciekawe - Flota już zbroi się na następny sezon. Nemec chciałby już mieć w składzie pomocnika Tura Turek Radosława Pruchnika i stopera Ilanki Rzepin Ivana Udarevicia, ale nie osiągnięto porozumienia z ich klubami, by już teraz trafili do Świnoujścia.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz