Aktualności
 
Będzie kara dla Sokołowskiego za krytykę
 
19. października 2010, 18:26
autor: Marek Jakubowski
źródło: Przegląd Sportowy
 
Surowa kara spotka Marka Sokołowskiego za publiczne skrytykowanie po meczu ze Śląskiem swojego kolegi z zespołu Michała Gliwy.

Taką decyzję podjął właściciel Polonii Józef Wojciechowski.

Szef klubu zdenerwował się wypowiedzią prawego obrońcy, który winą za straconego gola w doliczonym czasie gry obarczył właśnie Gliwę.

- Jak tylko wrócę do kraju, to dowalę Sokołowskiemu najwyższą karę finansową, jaką przewiduje regulamin. Bo co on sobie wyobraża, żeby publicznie krytykować kolegę z zespołu?! Od takich komentarzy jest trener, Radek Majdan i ja. Niech on lepiej zacznie grać i błyszczeć, bo sam w meczu ze Śląskiem miał kilka takich kiksów, które go dyskwalifikują jako obrońcę. Pewnie, że Gliwa popełnił błąd, ale czy on nie widział, jak wcześniej wybronił cztery groźne strzały? Nie pozwolę na takie zachowanie. Trzy razy zastanowię się, czy przedłużyć z nim kontrakt - zapowiada Wojciechowski.

Dla Sokołowskiego to ostatnie zdanie może mieć kluczowe znaczenie, bo jego kontrakt z Polonią wygasa z końcem grudnia tego roku. Mecz ze Śląskiem był dla niego okazją na udowodnienie swojej przydatności.

- Marek jest chłopakiem szczerym aż do bólu, ale dziwię się, że tak zareagował. Michał faktycznie źle się zachował przy strzale Przemysława Kaźmierczaka, ale nie jest to powód, by publicznie dawać wyraz swojemu niezadowoleniu i frustracji - mówi były trener Polonii Bogusław Kaczmarek.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz