Aktualności
 
Ofensywa zabrzan wzmocniona
 
21. czerwca 2012, 23:15
autor: Piotr Kasprzyk
źródło: Górnik Zabrze
 
Wojciech Łuczak nie będzie grał w Lechii Gdańsk. Ostatecznie napastnik zdecydował się przyjąć ofertę Górnika Zabrze. Czy tym razem sprosta ekstraklasie?
22-letni piłkarz ostatnio występował w Bogdance Łęczna. Gracz miał ważny kontrakt do końca czerwca 2012 roku, tym samym Górnik nie musiał płacić za transfer.

- Nie ukrywam, że udało nam się wygrać rywalizację o Wojtka z kilkoma innymi klubami, więc satysfakcja jest podwójna – powiedział Krzysztof Maj, dyrektor wykonawczy Górnika.

- Wojtek pomyślnie przeszedł szczegółowe badania i właśnie zakończyliśmy negocjacje. Mam nadzieję, że pokaże się w naszym klubie z bardzo dobrej strony i będzie dużym wzmocnieniem - dodał Maj.

- Cieszę się, że będę mógł pracować wspólnie z trenerem Nawałką i kolegami z Górnika. Mam nadzieję, że dużo się tu w Zabrzu nauczę z korzyścią dla obu stron – przyznał piłkarz.

Łuczak wystąpił w 29 spotkaniach ligowych, zdobywając 11 bramek.

Wychowanek Hutnika Pieńsk w przeszłości był zawodnikiem między innymi Willem II Tilburg oraz Cracovii. W „Pasach” zanotował także sześć meczów na najwyższym poziomie ligowym.

 
 
Słowa kluczowe: luczak | maj | gornik | zabrze | bogdanka | leczna
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno