Relacja live
T-Mobile Ekstraklasa, 13. kolejka|24.10.2014 20:30|Sędzia: Marcin Borski (Warszawa)
Relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund!
Wisła KrakówWisła Kraków 3 : 2 Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
Bramki
  38' Iwański
  55' Iwański-karny
Pietrasiak-samob
62'
Burliga
76'
Stilic
85'
Minuta po minucie
90' Koniec meczu! Wisła przegrywała 0:2, ale po szalonej końcówce zdołała pokonać "Górali" 3:2!
89' Arbiter doliczył tylko dwie minuty.
88' Ostatnia zmiana w drużynie gości. Górkiewicz za Chmiela.
86' Deja ukarany od razu czerwoną kartką po faulu na Guerrierze! Rzut wolny dla Wisły!
85' GOOOOOL!!! Semir Stilic pewnym wykonawcą rzutu karnego! Bośniak uderzył w lewy róg i zaskoczył Peskovica! Wisła objęła prowadzenie 3:2!
84' Rzut karny dla Wisły! Tomasik ukarany drugą żółtą kartką po faulu Sarkiego i musi opuścić boisko.
82' Druga zmiana w drużynie gości. Korzym zastąpił Demjana.
83' Buchalik zagrał piłkę wprost pod nogi Slobody, ale ten nie wykorzystał doskonałej sytuacji! Zbyt słaby strzał pomocnika gości.
81' Podbeskidzie próbuje uspokoić grę długim rozgrywaniem piłki w środkowej strefie boiska i na własnej połowie.
80' Iwański ukarany w środkowej strefie boiska po faulu na Guerrierze. Rzut wolny dla Wisły.
79' Iwański faulowany przez Sadloka na własnej połowie. Rzut wolny dla gości.
78' Niecelny strzał głową Burligi po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
77' Paweł Brożek na lewej stronie próbował lekko zagrać nad obrońcami gości, ale jego próba została zablokowana. Rzut rożny dla gospodarzy.
76' GOOOOOOOOOL!!! Sarki zagrał na przedpole do Stilica, ten szybko odegrał do Burligi i obrońca Wisły technicznie przerzucił piłkę nad interweniującym Peskovicem! 2:2!
75' Tym razem w notatniku arbitra zapisał się Tomasik. Czwarta żółta kartka piłkarzy gości w dziesięć minut!
74' Sloboda ukarany za kolejny faul taktyczny na Semirze Stilicu. Rzut wolny dla Wisły.
73' Burliga świetnie zatrzymał szarżującego przed polem karnym Malinowskiego.
72' Guerrier faulowany przez Sokołowskiego kilka metrów przed linią pola karnego po lewej stronie. Rzut wolny dla gospodarzy.
71' Chmiel ukarany za taktyczny faul na Stilicu. Rzut wolny dla Wisły.
70' Paweł Brożek złapany na pozycji spalonej po zagraniu Sadloka.
68' Pierwsza korekta trenera gości. Malinowski za Pazio.
67' Dośrodkowanie w pole karne gości i trzech piłkarzy Wisły zostało złapanych na pozycji spalonej.
66' Sarki faulowany przez Tomasika 30 metrów przed bramką Peskovica. Rzut wolny dla Wisły.
65' Groźne dośrodkowanie w pole karne Burligi pewnie chwyta Peskovic.
63' Deja ukarany za brzydki faul na Pawle Brożku. Rzut wolny dla Wisły.
62' GOOOOOOOOL!!! Paweł Brożek otrzymał świetne podanie w pole karne, tam chciał zagrać na środek do lepiej ustawionego kolegi, ale piłkę niefortunnie przeciął Pietrasiak i Wisła zdobyła kontaktowego gola. 1:2!
61' Buchalik pewnie wyłapał dośrodkowanie w pole karne Demjana adresowane do Pazio.
60' Nieporozumienie Iwańskiego z Deją kończy się prostą stratą piłki na połowie gospodarzy.
59' Dudka ładnie powstrzymał aktywnego w tym spotkaniu Pazio. Rzut rożny dla gości.
58' Boguski ładnie wypatrzył w polu karnym Pawła Brożka, ale ten nie trafił czysto w piłkę.
57' Pazio poradził sobie z Burligą na prawej stronie. Tylko rzut z autu dla Wisły.
55' GOOOOOOOOOOOOL!!! Maciej Iwański strzałem w środek bramki pewnym egzekutorem "jedenastki"! 0:2!
55' Rzut karny dla Podbeskidzia! Sadlok zagrał piłkę ręką po strzale Iwańskiego!
54' Podbeskidzie ładnie grało atakiem pozycyjnym na przedpolu Wisły. Strzał z dystansu Pazio zatrzymał ręką Guzmics. Rzut wolny dla gości.
54' Demjan faulowany przez rywala w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gości.
53' Paweł Brożek ładnym zagraniem uruchomił Semira Stilica, ale ten w dogodnej sytuacji przymierzył mało precyzyjnie.
52' Boguski faulowany na połowie Podbeskidzia. Rzut wolny dla Wisły.
51' Chmiel ofiarnie zablokował próbę dośrodkowania w pole karne. Rzut rożny dla Wisły.
50' Guerrier próbował pokonać Peskovica strzałem po ziemi, ale ten pewnie złapał piłkę.
49' Niedokładne dośrodkowanie w pole karne gości. Piłka miała być adresowana do Pawła Brożka.
48' Demjan ucierpiał w starciu z rywalem. Peskovic nie dał się zaskoczyć po uderzeniu Sarkiego.
46' Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Guerrier zastąpił Stępińskiego.
46' Pierwsza korekta trenera Smudy. Sarki za Gargułę.
46' Początek drugiej połowy. Dwie zmiany w Wiśle!
45' Koniec pierwszej połowy! Wisła przegrywa u siebie z "Góralami" 0:1!
44' Pietrasiak był bliski podwyższenia wyniku, ale jego strzał głową po zagraniu Demjana nie trafił nawet w bramkę!
43' Dobra akcja Podbeskidzia prawą stroną i wywalczony rzut rożny przez piłkarzy gości po zablokowanym dośrodkowaniu Chmiela
41' Sokołowski kapitalnie powstrzymał Burligę. Próba kontrataku gości została jedna powstrzymana w środkowej strefie boiska.
40' Ładna akcja Podbeskidzia, piłkę na prawej stronie dostał niepilnowany Chmiel, ale fatalnie popsuł dośrodkowanie w pole karne.
39' Nieudana próba długiego zagrania w pole karne gości Sadloka.
38' GOOOOOL!!! Sokołowski wrzucił z autu piłkę w pole karne, Demjan ładnie zastawił się i odegrał do Iwańskiego i ten po rykoszecie skierował futbolówkę do siatki bezradnego Buchalika! 0:1!
36' Pazio stracił piłkę po starciu z Guzmicsem i nieprzepisowo jeszcze powstrzymywał Węgra. Rzut wolny dla gospodarzy.
35' Atak pozycyjny Wisły i zablokowane dośrodkowanie Sadloka.
34' Świetna kontra Wisły, Brożek z łatwością minął Pietrasiaka, ale jego próba lobu nad Peskovicem nie była precyzyjna.
33' Burliga odważnie znów szarżował na połowie rywali i jego strzał z dystansu z kłopotami obronił Peskovic.
31' Guzmics świetnie wyprowadził piłkę z własnej połowy i zagrał na lewą stronę do Stępińskiego, ten padł w polu karnym domagając się faulu Sokołowskiego, ale arbiter nie dał się nabrać na próbę wymuszenia "jedenastki".
30' Stilic świetnie zagrał w pole karne na prawą stronę do Pawła Brożka, ale napastnik Wisły oddał bardzo niecelny strzał.
29' Podbeskidzie znakomicie wychodziło z kontratakiem, ale akcję zepsuł Pazio decydując się na uderzenie z dystansu, które zostało zablokowane.
28' Peskovic nie miał najmniejszych problemów z wyłapaniem dośrodkowania Burligi w pole karne.
27' Ładna akcja i dośrodkowanie Stępińskiego, ale kolejne uderzenie z dystansu Sadloka znów okazało się niecelne.
26' Szybka odpowiedź gości i strzał z dystansu Chmiela. Piłka nieznacznie minęła lewy słupek bramki gospodarzy.
25' Stępiński spróbował szczęścia z dystansu, ale jego mocne uderzenie prawą nogą było niecelne.
24' Nieporozumienie w defensywnych szeregach gospodarzy i strzał z dystansu Pazio. Buchalik znów na posterunku.
23' Iwański mocno wbił piłkę w pole karne, ale Buchalik pewnie piąstkował.
22' Boguski ukarany za faul na Tomasiku. Rzut wolny dla Podbeskidzia.
21' Buchalik pewnie wyłapał dośrodkowanie w pole karne.
20' Niebezpieczne zagranie Burligi w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gości.
19' Dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale na posterunku był Dudka, który wybił piłkę poza pole karne.
18' Stilić znakomicie znalazł dobrze wychodzącego na czystą pozycję Brożka, ten przegrał pojedynek z Peskovicem, ale piłka znalazła się pod nogami Boguskiego, ale ten z dystansu nie potrafił trafić między słupki.
16' Pazio świetnie powstrzymał próbującego szarżować w pole karne Burligę. Wisła utrzymała się jednak przy piłce.
15' Sokołowski szukał kolejnym długim podaniem partnerów w ataku, ale tym razem szybszy był Buchalik.
14' Guzmics znów znakomicie odczytał zamiary rywali i przeciął długie zagranie adresowane w stronę Demjana.
13' Nieudane zagranie techniczne Iwańskiego w pole karne. Demjan nawet nie był w stanie sięgnąć piłki.
12' Paweł Brożek faulował Deję w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gości.
11' Iwański próbował dośrodkować w pole karne, ale Burliga zablokował próbę pomocnika gości. Tylko rzut z autu.
10' Sadlok potężnie przymierzył z dystansu, ale piłka nie leciała nawet w światło bramki. Od bramki akcję rozpoczął Peskovic.
9' Stano faulował Stilica tuż przed linią pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy.
8' Prosta strata przy wyprowadzeniu kontry gości, Burliga dośrodkował w pole karne, ale Pazio głową wybił piłkę poza boisko. Rzut rożny dla Wisły.
7' Iwański faulował Boguskiego 30 metrów przed bramką Peskovica. Rzut wolny dla gospodarzy.
6' Guzmics zaimponował opanowaniem przy przerwaniu akcji lewą stroną Demjana.
5' Zagranie na połowę Wisły i Sokołowski został złapany na pozycji spalonej.
4' Peskovic bez problemu wyłapał dośrodkowanie Garguły.
3' Pazio świetnie powstrzymał szarżującego Pawła Brożka. Rzut rożny dla Wisły.
2' Dalekie wybicie na połowę gospodarzy, piłka opuściła boisko. Rzut z autu dla Wisły.
1' Początek spotkania w Krakowie!
Witamy w relacji ze spotkania Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała! Czy "Biała Gwiazda" po efektownej wygranej z Górnikiem w Zabrzu pokona także "Górali"? Czy goście są w stanie po raz kolejny sprawić niespodziankę pod Wawelem?