Aktualności
 
Piątek coraz bliżej powrotu?
 
14. listopada 2019, 08:17
autor: Rafał Kępa
 

Kolejny portal, tym razem calciomercato, pisze o możliwym mariażu Krzysztofa Piątka z Genuą. Co prawda Włosi piszą, że jest to na razie sfera dość niepewnych domysłów, ale może pomóc wszystkim zainteresowanym stronom.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWedług portalu nie jest to już tylko hipoteza czy może nostalgiczna melodia marzeń. Z nieoficjalnych informacji wynika bowiem, że "Gryfy" kontaktowały się już z władzami AC Milan w sprawie ewentualnego wypożyczenia napastnika. Co więcej. Jako przykład udanych negocjacji tego typu podają przykłady Suso i Nianga, którzy odbudowali swoją formę na wypożyczeniu.

 

Tamta dwójka wypożyczenia do Genui wspomina zapewne z radością, bo na Stadio Luigi Ferraris odzyskali radość gry. Piątek zresztą nie musi sięgać pamięcią tak daleko jak wspomniana dwójka, bo zaledwie rok temu zdobywał bramki na zawołanie zakładając koszulkę "rossoblu". Aktualnie są trzy problemy do rozwiązania. Milan potrzebuje zmian, Piątek musi odnaleźć skuteczność, a Genua potrzebuje "dziewiątki". Rozwiązanie jest proste.

 
 
Słowa kluczowe: krzysztofpiatek | acmilan | genuacfc
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz