Aktualności
 
Red Bull zrobi swoje
 
12. listopada 2019, 08:03
autor: Rafał Kępa
 

Po napastnika Red Bull Salzburg, Erlinga Haalanda ustawia się kolejka chętnych. Wygląda jednak na to, że zakusy najsilniejszych europejskich klubów może przekreślić… sponsor klubu.
Młody Norweg swoimi trafieniami w Lidze Mistrzów podniósł nie tylko swoją wartość, ale rozbudził nadzieję kibiców kilku klubów na "nową legendę". Sporo mówiło się o 19-letnim snajperze w kontekście jego przenosin do Premier League, a zwłaszcza do Manchesteru United. Kibice "Czerwonych Diabłów" już zacierali ręce, a tu nagle gruchnęła niespodziewana, ale nie niemożliwa wiadomość.

 

Otóż nowym klubem super napastnika ma zostać klub z… Lipska. Niemożliwe? Przecież nazwa RasenBallsport, to przecież tylko sprytna ucieczka przed niemieckimi przepisami, które nie pozwoliły na nazwę Red Bull. Wygląda na to, że potężny sponsor obu (i nie tylko) klubów coraz poważniej myśli o swoim niemieckim projekcie i zamierza dokonać wewnętrznego transferu. Wydaje się to nieco naciągane, ale tak samo mówiono o mistrzostwie F1, a jak się skończyło…

 
 
Słowa kluczowe: erlinghaaland | redbullsalzburg | rblipsk
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz