Aktualności
 
Kapustka jednak wróci do ekstraklasy?!
 
20. sierpnia 2018, 12:51
 

Drzwi w Cracovii dla Bartosza Kapustki, pozostają cały czas otwarte. Pomocnik Leicester City od dłuższego czasu namawiany jest na czasowy powrót do zespołu "Pasów" przez trenera Michała Probierza.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćOd dwóch lat kariera Kapustki, zamiast iść do przodu, stoi w miejscu. A nawet można powiedzieć, że się cofa, bo 22-latek stracił miejsce w kadrze reprezentacji Polski. Trudno jednak, żeby było inaczej, skoro były zawodnik Cracovii praktycznie w ogóle nie gra. To, że w Leicester będzie mu trudno się przebić, można było zakładać od samego początku. Ale na wypożyczeniu we Freiburgu w zeszłym sezonie, także zaliczał jedynie epizody.

Latem wrócił do Leicester, ale w angielskim klubie nie ma czego szukać. Pewnym wyjściem z trudnej sytuacji, mógłby być powrót, w ramach wypożyczenia, do Cracovii. Gorącym zwolennikiem takiego rozwiązania jest trener Probierz, przez dłuższy czas namawia Kapustkę na powtórne występy w barwach "Pasów".

- Mógłby się u nas odbudować. To byłby dla niego najlepszy krok, bo do jakiejkolwiek dużej ligi by nie poszedł, to trafiłby w pręgierz dużej rywalizacji. A tutaj może sobie pozwolić mimo wszystko na dwa - trzy mecze większego zaufania. Jeśli mnie słucha, jeśli mnie usłyszy, to jeszcze raz bardzo namawiam go do tego, by przyszedł do Cracovii – apelował do Kapustki w programie "Cafe Futbol" szkoleniowiec krakowskiego zespołu.

 
 
Słowa kluczowe: kapustka | cracovia | leicester | freiburg | probierz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz